Jak neutralizovat připálený pach z krbu

Od: odpovědí: 1 změna:

Dobrý den,

jak se zbavím šířícího pachu z krbových kamen? Připálený smrad je cítit v místnosti po topení v kamnech z předešlého dne, ale až když jsou kamna studená, vyčištěná a vymetená (při hoření je vše v pořádku). V místnosti zůstane vzpomínka, že se předešlý den zatápělo. Spodní záklopka je zavřená a dveře dobře zavřeny. Existuje nějaký "neutralizér", který by se vložil do kamen a pohlcoval zápach? Mám dojem že nejvíce zápachu je ve vývodu kamen (v trubici, kde se zřejmě po stranách usazuje popel). Připálený zápach je cítit ale pouze tehdy, když nejsou kamna v provozu a jsou vymetená a vychladnutá.

předem děkuji za radu.

1 odpověď na otázku

 

 


0x

Normálně bývá i zastudena v komínu tah, který nasává vzduch z místnosti přes kamna a odvádí ho ven a zápach není cítit. U vás je toto asi nějak narušeno. Zkuste najít příčinu (digestoř?, odsávací ventilátor koupelny?)

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]