Sprchová hlavice pro nízký tlak vody

Od: Datum: 13.02.17 11:00 odpovědí: 3 změna: 20.02.17 15:39

Dobrý den máme doma docela nízký tlak vody v druhém patře a problém zjevně nepůjde v brzké době opravit, proto sprchování u nás je bída a trvá déle než by normálně mělo.

Proto žádám radu lze koupit/můžete doporučit nějakou sprchovou hadici->hlavu která si poradí s nízkým tlakem vody a s kterou se konečně dobře osprchujem?

Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: krtek6*
Datum: 13.02.17 12:10

zmenšete průměr hlavice;) většina lidí má až nesmyslně velkou hlavici (růžici) a plýtvá vodou...

Ohodnoceno: 3x
 
Od: xxxx
Datum: 13.02.17 14:23

Doma jsem si to udělal tak, že jsem hubici rozebral a všechny dírky zaletoval. Pak jsem je propíchnul ostrou jehlou. Nebo to dělali tak, ža si ze slabé folie vystříhli stejný průměr co má hlavice. Pak proti světlu ty dírky opět propíchali jedlou.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 20.02.17 15:39
avatar

přesně takto resp stejným principem to vyřešili v některých hotelech a musím říct, že není nic horšího než si řezat kůži ostrými pramínky a přitom mít pocit, že jsem na suchu. Za mě raději menší hlavici, když už hledáme úsporu.

Nejlepší úspora je nesprchovat se 10 minut, ale minuty tři. Pohodový čas mytí i spláchnutí. Jen s tím, že při mydlení mám vodu vypnutou. Doma máme hlavici jednu z těch větších - průměr přes 20cm a je to spíš vydatný déšť. Daleko lepší než řezání. *smich*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.