Jaký espresovač kolem 5-7tis bez kapslí

Od: Datum: 07.02.17 11:36 odpovědí: 6 změna: 17.04.17 09:59

Zdravím,

můžete mi poradit dobrý espresovač v ceně 5-7tis, kvalitní značku, který dělá kvalitní espresso, kapučíno i pěknou pěnu?

Nemohu se zatím rozhodnout ani mezi pákovým nebo plně automatickým, obojí má nevýhody:

1. Pákový, musím k němu pořídit ještě mlýnek, takže ten spíše mezi 5-6tis abych mohl koupit ještě mlýnek, a musím to vždy předchystat káva

2. Automatický s mlýnkem by pak mohl být za 7tis - už bych nic nedokupoval, je jednoduchší na obsluhu, ale zase když tam nasypeme jeden druh kávy, už nemůžeme zkusit kávu jinou a používat mletou

Píšu to dobře? Můžete mě upozornit ještě na nějaké jiné výhody a nevýhody, případně doporučit dobrý espresovač i mlýnek?

Děkuji, kávaři:)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.02.17 11:39
avatar

za mě automat, důvod pohodlí a namleté přesné množství, žádné skladování mleté kávy. Pokud budete chtít vyzkoušet mletou, stačí odměřené množství nasypat do násypky k tomu určené. Raději ověřte, že to umí i model o kterém uvažujete.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kavovarnik
Datum: 07.02.17 12:14

Za 7tis to model určitě neumí:/

Datum: 07.02.17 12:26
avatar

Za mě pákovku a ruční mlýnek osobně preferuji De Longhi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.17 11:16
avatar

Já si myslím, že v každém městě je speciální obchůdek s kávou a kávovary. V Ostravě je úžasný: http://www.kava-prodej.cz/

s obrovským množstvím kávovarů a presovačů v různých cenových hladinách. A taky je tam velmi ochotný perzonál, který vám bude umět odborně poradit. Myslím si, že to by vám mohlo pomoci při rozhodování. Je mnohem lepší vidět v reále, než na obrázcích na monitoru. ;) A pak, když vás některý osloví, porovnejte ceny v e-obchodech a pak buď objednejte nebo kupte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.17 11:38
avatar

automat za 7tis. nebude žádnej zázrak. jinak automat dělá kávu jak ze zrna, tak z mleté podle volby (ten za sedm asi ne). sám mám De Longhi za 25 tis. a je to bomba. plnej automat, paměť na osobní šálek, pára, prostě všechno a mám najeto 5 tis. káviček bez poruchy. až umře, zkusím Bosch v podobné cenové relaci. kdybych nebyl línej, tak jdu do páky Simonelli + mlýnek s dávkovačem a tam by byla cena někde kolem 20tis. ale kdo si s tím bude hrát.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.04.17 09:59

Taky váhám ,jaký kávovar koupit,aby nebyl složitý,dle testu vyšel dobře pákový De Longhi EC 850. V obchodě nám také nabízejí Catler. Dále nevím,jak s vodou,my máme hodně vápenitou,zda to nezanese trysky.Poradí mi někdo.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.