Jak vytahnout věšák pod strop?

Od: Datum: 04.02.17 17:04 odpovědí: 5 změna: 06.02.17 09:36

dobrý den

potřeboval bych od Vás nějaké nápady či rady. v kumbále mám na stěně botník policovy a nad ním je věšák s háčky na bundy. (věšák byl namontová dříve, police na boty později). Momentálně když se na věšák pověsi bundy, tak překrývají boty. Ale výše na stěnu to nemohu přichytit pač by to bylo vysoko. Ale napadla mě myšlenka nějaký pohyblivý věšák, ktery by šlo vytahnout pod strop, spustit, pověsit na poutko bundu či něco a zase vytáhnout, a tužíž by bundy nevadily regalům s botama. Jen mě nenapadá jak takový system vymyslet? poradíte? díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.02.17 17:19

Tak nějak fungují šatny na šachtě. :-D

doplněno 04.02.17 17:23:

Strašné!

Ohodnoceno: 0x

Od: lll
Datum: 04.02.17 17:20

Asi Vás zklamu, tenhle system už je vymyšlenej desítky let a je součástí skříňových příslušenství snad každého výrobce a dokonce se i samostatně prodává v každym krámu s nábytkem. Konzole je na dvou pákách a má klacek, za kterej když se zatahne, vyklopí se to dopředu a dolu. Někdo kdo neni na androidu snad dá odkaz.

Datum: 06.02.17 09:36

tak tohle sem fakt nevěděl a vypada to zajimavě. díky za tip

Od: antra
Datum: 04.02.17 18:52

Hnus! Fuj! Nedělat!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.