Sušička prádla

Od: Datum: 28.01.17 10:57 odpovědí: 6 změna: 05.02.17 13:08

Dobrý den,máme 2 roky sušičku na prádlo,která je umístněná ve chladné,nevytápěné místnosti.Nemá někdo zkušenost s tím,že v chladu sušička hůře suší a prádlo se mi zdá nedosušené?Sušička je kondenzační.Dotazuji se před tím,než pozveme opraváře.Děkuji za radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.02.17 18:48
avatar

No, napadá mě, nedáváte program bez žehlení? Čistíte filry? Nemyslím si, že by teplota okolnho vzduchu měla až takový vliv. Ale mohu se mýlit. Zkuste změnit program ( jde-li to u Vás)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.02.17 14:51

Oba filtry jsou precizně vyčištěné. A téměř stále používám program "smíšené prádlo" na uložení (myšleno tím složit a dát do skříně). Manželovi se to, že se v místnosti netopí, také moc nezdá. Ale je tam kolem 6ti stupňů. Dneska jdu sušit, tak jsem od rána zapnula radiátor. Uvidíme. Ale jinak díky za reakci.

Datum: 04.02.17 15:19
avatar

My když sušíme na program do skříně, také máme jemně jakoby nedosušené. Když dám program sušení, prádlo je suché.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 04.02.17 15:51
avatar

"hanca1", mám to také tak. Sušička stojí na verandě a v zimě při mrazech třeba 14 dní, sušení musím přidat nebo jedu sušení 2x, to se nedá nic dělat. Přemýšleli jsme ještě sušičku obalit polystyrenovými deskami.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.02.17 12:56
Dobrý den,
My v místnosti se sušičkou také netopíme. Správně by v té místnosti nemělo být moc velké teplo, kvůli tomu, že sušička ji slušně vyhřeje. V létě v ní naopak musíme větrat. Co se týče nedosušeného prádla, tak také jsem ho tak měla. Stačilo změnit intenzitu sušení u přednastaveného programu. Původně bylo MIN sušení a teď přepínám na MAX. Ale v návodu bylo při tom napsáno, že je to ukazatel zbytkové vlhkosti prádla, já z toho usuzovala, že MIN vlhkost zaručí sušší prádlo.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 05.02.17 13:08
avatar

U nás je to stejné, sušička je v pokoji, kde se netopí, prádlo z ní jakoby nedosušené, hlavně švy jsou vlhké, tak ho rozložím a ono doschne, mám na to místo. Jinak by asi pomohlo dát sušičku na maximum, je to však dost dlouhý program, ten nepoužívám.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.