Evidence plateb za rekonstrukci

Od: Datum: 26.01.17 18:42 odpovědí: 1 změna: 26.01.17 22:19

Dobrý den, rekonstruuji byt. Najmul jsem si firmu, která po mě chce zálohy a průběžné proplácení. Chci si udělat nějakou evidenci/papír kde bude uvedena částka, kterou jsem zhotoviteli předal s datumem a podpisem mým a zhotovitele. Chci to mít jen pro sichr, kdyby k něčemu došlo abych měl něco v ruce. Jak by jste takovýto papír udělali? Máte s tím nějakou zkušenost?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: klus
Datum: 26.01.17 22:19

Vypište obyčejný výdajový doklad ( koupíte v bločku v papírnictví) pro podnikatele. Vypíšete:

Firmu a jméno pracovníka, co bude přebírat hotovost, do důvodu napište - ZÁLOHA NA materiál, práci atd., nezapoměňte na datum a doklad nechte podepsat osobu. Bločky jsou i samopropisovací, takže origoš si nechte a budeli někdo chtít kopii, tak jí máte k dispozici.


doplněno 26.01.17 22:23:

Průběžné proplácení - na to vám firma musí dát fakturu a budeteli platit v hotovosti, tak zas oni musí vystavit příjmový doklad k faktuře. Budeteli fakturu platit přs účet, dokladem se stává výpis z banky.

Stejně na průběžné proplácení nepřistupujte nebo se nedoplatíte. Dohodněte celkovou cenu rekonstrukce předem. Maximálně proplácejte oproti dokladu zakoupený materiál.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.