Ví zde někdo skladbu střechy u ,, Šumperáku

Od: Datum: 05.01.17 10:28 odpovědí: 2 změna: 07.01.17 23:41

Sháním skladbu střechy u tzv. Šumperáku ze 70 let.Sonda mě bohužel nic neprokázala a potřebuji navrhnout opravu renovaci ploché střechy. Únik tepla je zde značný. Proto jak rekonstrukci provést, ví někdo řešení.?Na stávající asfaltové pásy jen tep.izolaci s kašírovaným polystyrenem a na ní finální vrstvu vařeného asfaltového pásu, nebo kompletní demontáž stávající dvouplášťové ploché střechy s odvětráním a položení nových tepelně izolačních vrstev včetně hydroizolace.?Prosím má s tímto typem RD někdo zkušenosti.?Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.01.17 23:23
avatar

Střechu bude nutno tepelně izolovat klasicky,polystyrenem 20 cm,nebo spíše minerální vlnou,Je to bezpečnější i z hlediska požáru.Povrch lze dokončit cementovým potěrem,nebo deskami CETRIS.Na polystyren není možno použít rozpouštědlové těsnicí tmely,.ani bitumen.Stejně tak tepelně zpracované folie.

JABRAIKA

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.