Koberec na stěnu za postel

Od: Datum: 04.01.17 12:33 odpovědí: 4 změna: 04.01.17 13:51

Vážení rádcové, před lety jsem koupila kusový koberec tygr cca 200 x 100cm, ještě dnes je stále krásný. Objednala jsem ho tehdy někde ale nevím kde, Magnet to nebyl, Orion také ne. Nabídka chodila letákem do schránky. Prosím, nevzpomete si někdo na název obchodu nebo nemáte nápad kde ho koupit? Vyráběl se tehdy v různých variantách, koně, kočky, zebry...Moc děkuji za radu. L

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.01.17 12:53

Možná u čongů, nebo v Polsku.

Možná, že firma již ani neexistuje, která toto vyráběla.

Vzadu na rubové straně není nějaká cedulka s informací výrobce?

www.mujkoberec.cz také hezké motivy, moderní, dětské se zvířátky, i když vím, že to není ono.

Podívejte se na google a zadejte si do obrázků /nástěnný/ kobereček s tygrem, koněm, lvem, kočkou a jinými.

Koberce - gobelín www.krasne-koberce.cz /mají koně, tygra, labutě/ a nejsou až tak drahé. 100×210

Ohodnoceno: 2x

Datum: 04.01.17 13:34

Co mě tak napadá mohl to být Klingel a nebo Quele nyní jž neexistuje místo něj je myslím Halens.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.01.17 13:51

Jste všichni zlatí. Kdybych v hlavě neměla seno, snad bych si název obchodu vybavila, možná je napsaný na rubu ale tygr je přitlučený na zdi.

Pohanko, moc díky, to je ono. L

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.