Plastová okna

Od: Datum: 27.12.16 19:25 odpovědí: 3 změna: 20.01.17 14:12

Zdravím mám takový problém máme asi 12 let plastová okna a panty v některých místnostech jako je koupelna jsou zarezlé. Nechci měnit celé okno jde nečím panty namazat jakým olejem nebo čím? Okno už nejde sundat ani s pantu. nebo jdou v plastovém okně vyměnit panty?

díky za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 27.12.16 19:46

Pro méně zručného jsou firmy - třeba http://www.asok.cz/ulomeny-pant/ - počítám cca. 200,- za kus pantu.

Pro zručnější je možné u většiny oken provést svépomocí výměnu, ale ne každá firma vám panty dodá... většinou jsou to jen firmy, které přeprodávají dál produkty...

Generálku bych řešil demontáží a nastříkáním pantů barvou nejlépe s tvrdidlem (jako na autolak...)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.12.16 23:17

Tuna je aj servis: http://www.oknadvereservis.cz/nahradni-dily

Ak zložíte plastovú krytku z pántu,tak z vrchu sa dá strieknúť napr. WD na uvoľnenie.Pánty sa dajú normálne vymontovať z okna,očisťiť,odmastiť a nalakovať farbou kde je to potrebné.Ak sú biele,tak môžete použiť sprej na bielu techniku.

Od: mlos
Datum: 20.01.17 14:12

Dobrý den, já bych si nechal ty panty vyměnit, myslím, že to nebude zase tak drahá záležitost, poptejte firmu od které máte okna a oni by vám měli podle mě pomoct. U nás jsme zase měnili žaluzie, protože se nám nějako pokazily a reklamovali jsme to u vekry a taky to šlo, takže si myslím, že ani s těmi panty by nemusel být problém u dodavatelů.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.