Návrh kuchyně

Od: Datum: 05.02.17 22:01 odpovědí: 7 změna: 08.02.17 12:32

Ahojte,

Nevíte prosím někdo, která kuchyňská studia nabízejí prostorovou vizualizaci kuchyně, ještě před jejím finálním dokončením?

Tj. kuchyni navrhnete a ve studiu vám jí z modulů sestaví tak, aby jste si jí mohli lépe představit ve svém prostoru doma a po odsouhlasení se zadá výroba.

Za tipy děkuji :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.02.17 22:16
avatar
To dělá naprostá většina slušných výrobců kuchyní..
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.02.17 22:19

Vážně?

No mě to ještě nikdo z nich nenabídl :)

Datum: 05.02.17 22:22

Trojrozměrný návrh v PC je dnes již standard, ovšem u některých výrobců je zpoplatněn. Cenu Vám pak při objednávce zase odečtou. Často se používá software KPS.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.02.17 23:05

Nejde mi jen o Pc návrh. Jde mi o reálnou vizualizaci. Tj. v PC navrhnou a poté složí ze základních modulů a tím pádem se můžete podívat a "projít se" ve své nové kuchyni.

Datum: 06.02.17 10:44

pred par lety jsme delali novou kuchyn a prosli hodne studii a todle zadne nenabizelo, maximalne pokud meli na prodejne vzorovou kuchyn ktera mela shodne prvky tak vam na ni ukazali detaily, ale sestavit primo tu vasi konkretni? to si nedovedu predstavit

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp
Datum: 06.02.17 13:12

Kuchyně se dneska docela moc řeší. Dcera má kuchyň za 100 tis kč a nezdá se mě o nic lepší než ta za dvacet v IKEE. Vizualizace je sice určitě dobrá, ale není nad vlastní představivost. Toto docela nechápu. Sice toto vlastně není odpověď, ale proč ne. Jestli teda neporuším pravidla této poradny.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.17 12:32

To máte určitě pravdu. I v Ikee se dají sehnat velmi kvalitní kuchyně. To, co jsem popsal absolvovala známá. Bohužel si nepamatuje kde, protože z toho nakonec sešlo a člověk - architekt- který jí tuto možnost ukázal se projevil jako podvodník, který jí obral o peníze, tudíž s ním není v kontaktu, aby se ho zeptala, kde to bylo.

Představivost je sice fajn věc, ale nelze ji vždy aplikovat, pokud máte nestandartní podmínky v domě. Já jsem při projektování domu udělal pár chyb a na základě toho nelze mít při plánování kuchyně pouze "představivost".

Nechci, aby má kuchyně byla dobrá, nebo hezká, ale chci, aby byla perfektní, maximálně funkční a kvalitní. O designu ani nemluvě :) Každý máme jiné požadavky na bydlení :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.