Vodovodní baterie

Od: Datum: 19.12.16 00:40 odpovědí: 1 změna: 19.12.16 16:44
avatar

Dobrý den,

bydlím v RD. Tlak vody je docela OK. Matka bydlící v bytě pode mnou si nechala cosi nakukat na nějaký akci a vzala jakousi masážní sprchu - prý. Její princip spočívá v tom že na baterii kde je vývod na sprchovou hadici je namontován přepínač sprchy nebo vody přímo z baterie. Sprcha jí nikdy pořádně netekla. Přepínač sprchy na baterii musel být pořád v poloze zapnuto aby fungoval ten přepínač k tý masážní sprše. Teď jsem jí tam dal (asi po 1/2 roce) obyčejnou sprchu. Pokud sprchu zavřu na baterii sprcha dost teče. Je možný že tím že byl sprchový přepínač stále zapnut (i při pouštění vody z baterie, ne ze sprchy) se poškodil a proto sprcha nyní protáká?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 19.12.16 16:44
avatar

Dobrý den, poškozené to nebude - budou tam usazeniny nebo vodní kámen. Pokud se Vám povede baterii uvnitř i na povrchu (okolo přepínače/kličky se může také udělat vodní kámen a nejde zcela až do polohy zavřeno) vyčistit, tak by měla zase těsnit. Jestli jde pouze o zbytek vody, která vytéká ze sprchové hadice po uzavření, tak to je vcelku normální a stačí sprchu po vypnutí "vytřepat" směrem dolů. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.