Nastavení časovače u horkovzdušné trouby

Od: Datum: 17.12.16 13:12 odpovědí: 2 změna: 17.12.16 17:10

Přeji krásné sobotní poledne. Mám sporák Beko s horkovzdušnou troubou, která nabízí možnost automatického a poloautomatického pečení. Zatím jsem využívala pouze druhou možnost, jenže teď se chystám na konfitovanou kachnu a trouba bude zapnuta v noci. Bivakovat v kuchyni se mi nechce, ale asi jsem natvrdlá a pořád nechápu, jak to nastavit. Je tam tlačítko 2 - čas pečení a tlačítko 3 - konec doby pečení. Tlačítky 4 a 5 se pak nastavuje čas. Pro program A bych měla použít tlačítka 2 i 3, ale jaké hodnoty mám tedy nastavit? Díky moc :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.12.16 16:21

No a návod nemáte? Nemáme Beko ale na naší to funguje tak že zadám konec pečení třeba na 12.00hod. dobu pečení nastavím na 2hod. a zapnu troubu,ta se automaticky zapne v 10.00 a vypne v těch 12hod. Takže vstanu a jím*smich*

doplněno 18.12.16 10:25:

BEKO to má teda asi natavené né v kolik ale za kolik hodin*nevi* Nevím po kolika minutách to máte stupňované ale chce to vyzkoušet

Ohodnoceno: 3x

Datum: 17.12.16 17:10

Návod právě nechápu, moc srozumitelně to napsané není. Jenže jak ten časovač pozná kdy je 12:00, když na něm nejsou nastavené hodiny? Omlouvám se, ale nějak mi to hlava nechce pobrat...*bzum*

doplněno 18.12.16 05:26:

Už to asi chápu, ono to bude něco jako odložený start u domácí pekárny. Pak by ovšem vaše odpověď platila pouze v případě, že bych akci zahájila přesně o půlnoci. Takže ne VE 12 hodin, ale ZA 12 hodin *uspech*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.