Rekonstrukce bez povolení

Od: Datum: 12.12.16 15:18 odpovědí: 1 změna: 12.12.16 15:23
Zdravím, před 3 rokama jsem dělal kompletní rekonstrukci střechy. Bohužel jsem dal na známého a nic neohlásil. V průbehu se dostavil na popud souseda stavební úřad a museli jsme to řešit. Věc se tenkrát nedotáhla do konce a už víc jak 2 roky se mi nikdo neozval. Hrozí mi stále nějaká pokuta nebo to můžu hodit za hlavu? Dík za odpovědi
doplněno 12.12.16 15:30: Donesl jsem jim projekt ktery se jim nezdál tak mi ho vrátili ať se přepracuje a od té doby se nikdo neozval

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kusk
Datum: 12.12.16 15:23

Co je to - museli jsme to řešit? Jak? Vyběhal jste si dodatečně všechna povolení a st. úřad vám rekonstrukci posvětil? Dal vám nějaký termín a vy jste jej dodržel?

Pak nevidím důvod proč by se vám měl někdo ozvat když jste splnil podmínky st. úřadu. Jde vám o to, že jste nedostal pokutu? Málo informací na konkrétní odpověď.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.