Jak zateplit nepochozí pudu

Od: Datum: 10.12.16 16:58 odpovědí: 3 změna: 11.12.16 15:19

Dobry den ,prosím o radu jak zateplit nepochozí pudu při stávajíci skladbě stropu:omítka,heraklit přibítý hřebíky,dřevěna prkna (hřebíky přecházejí přes prkna),kleštiny.Šikminy mají skladbu :omítka,heraklit prkna ,15cm prefizolu,prkna ,střešní tašky.Na pudě nutnost pouze pochozí lávky.Snižování stropu nereálné.děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.12.16 17:44
avatar

Bylo to tu už řešeno několikrát.Vrstva minerální vlny tam,kde je ve styku s chladným vzduchem půdy,nebo okolí.Doporučuji minerální zateplení z toho důvodu,že jde o nehořlavý materiál oproti polystyrenu.Ten má sice nehořlavou úpravu,t.zv.samozhášivou,ovšem při větším požáru se taví a skapává dolů.Na vlnu lzepoložit prkna či OSB desky.Pod izolaci by bylo výhodné aplikovat parozábranu.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Od: haasmiroslav
Datum: 11.12.16 15:06

Děkuji za odpověd.Měl jsem ale na mysli zda by nebylo třeba celou strukturu stropu rozebrat a udělat novou,nebo by stačilo na prkna zexterní strany položit 1cm poystyren(vyčívající hřebíky)pak parozyábranu ,30cm vaty a paropropustnou folii.děkuji za reakce.

Datum: 11.12.16 15:19
avatar

Není potřeba nic,než položit izolaci na parozábranu.

JB

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.