Lze natřít třetí vrstvu nivelace na podlahu?

Od: Datum: 06.12.16 18:51 odpovědí: 4 změna: 07.12.16 14:04

Dobrý den. Po odstranění původní podlahy (parkety, izolace, asfalt) nám vznikl rozdíl asi 2,5 cm od původní výšky. Podlahu jsme napenetrovali poté vystěrkovali. Po 7 dnech jsme postup opakovali. Nivelace drží, nedrolí se. Ale ještě pořád není dostatečná výška k ostatním podlahám po přičtení výšky nové podlahy. Můžete mi prosím poradit jestli můžeme vylít jaště jednu vrstvu nivelace?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.12.16 19:12

Jaká bude finální podlahová krytina?

O kolik potřebujete podlahu ještě zvednout?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.12.16 21:16

A proč jste neudělali rovnou nový potěr v tl 2,5cm nebo neudělali nivelačkou na danou tloušťku?Osobně bych třem vrstvám nivelačky nevěřil že dlouho vydrží!

Datum: 07.12.16 14:02

Doporučil bych spíše nalepit desku HOBRA 8 mm.

JABRAKA

Od: krtek*
Datum: 07.12.16 14:04

řešil jsem stejný problém..také jsem měl výškový rozdíl...po konzultaci s podlahářem a v rámci šetření nákladů jsme výšku doskládal jižý zmíněnou HOBROU..na té mám plovoučku...hobra je tlustá 7mm a plovoučka 9,5mm..jen nelepit, ale skládat

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.