Uklízení v bytovém domě

Od: Datum: 06.12.16 11:01 odpovědí: 4 změna: 07.12.16 10:17
avatar

Jak to chodí v takovém domě ,dejme tomu o více jak pěti patrech s úklidem schodů .To ten službu konající uklízí celý panelák nebo jenom mezi dvěma patry.Nikdy jsem v takovém domě nikoho neznala,abych se ho zeptala .Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.12.16 11:11

Když jsem bydlela v domě, kde si nájemníci sami uklízeli, střídali jsme se ty 3 byty na patře po týdnu s úklidem o patro níž a cca 2 x do roka na nás vyšel vestibul+chodník-jednou v zimě-takže sníh, jednou v létě, takže zamést.

V tomhle domě máme úklidovou firmu, platím cca 160 Kč za měsíc.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krtek*
Datum: 06.12.16 11:19

teď tu byl podobný dotaz...dokud u nás nebyla uklidova služba tak se vždy uklízelo systémem plocha před bytem až plocha po další dveře o patro niž...čili 2x8 schodů, před bytem + mezipatro...s tím, že se střídali ti co byly na patře...pak 1x za 8 týdnů (8 bytů ve vchodě) byla putovní metla na úklid před domem a ve sklepě..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rora®
Datum: 06.12.16 16:22

U nás jsme si na patře uklízeli průběžně, kdo si na to vzpomněl. Žádné pravidlo jsme na to neměli. V úklidu společných prostor jsme se střídali po bytech, při šesti podlažích a třech bytech na každém to vycházelo dvakrát do roka. Uklízí se chodba u schránek a dole u výtahu + výtah, každý by měl zároveň posbírat odpadky před domem a v zimě odklízet sníh a sypat solí. Což moc nefungovalo, zrovna u nás ve vchodě se nás na tom sněhu střídalo jen pár. Kolikrát jsem si to musela odházet sama. Píšu v minulém čase, neboť jsme se odstěhovali. Uklízecí agenturu tam lidi nechtěli.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.12.16 10:17
avatar

Tak děkuji .

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.