Přepálená zásmažka na lince

Od: Datum: 03.12.16 12:05 odpovědí: 5 změna: 03.12.16 17:02
Dobrý den,
potřeboval bych poradit, jak dostat připálenou zásmažku z kuchyňské linky. Přítelkyni se zásmažka začala připalovat a když ji rychle oddělávala, tak položila hrnec na linku a teď tam máme kruh po hrnci.
Neznáte nějaké metody nebo přípravky, pomocí kterých by to šlo umýt?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.12.16 12:11

Vy nemáte na lince zásmažku, vy tam máte vypálený hrnec a na to nejsou žádné přípravky.

Ohodnoceno: 2x

Od: maky®
Datum: 03.12.16 13:00

Spálenou pracovní plochu na lince jedině vyměnit, stalo se mi to také. Máteli dost místa, tak spáleninu zamaskovat, třeba tam položit odkapávač, nebo váhu nebo něco jiného kuchynského.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.12.16 13:38

Klasická záležitost s postavením rozpáleného hrnce na kuchyňskou linku. Stačí sporák vypnout, případně hrnec přesunout na jiný místo na sporáku. Pak se nestane nic. Jakmile se dá kastrol na linku, je vystaráno. Smysluplně to jde opravit pouze výměnou desky. Umýt to nejde, neb to je do hloubky vypálený.Vysadit to jen kusem stejný desky rozhodně nedoporučuji, protože to rychle bude dělat problémy. Stačí kapka vody a začne to bobtnat, a dřevotříska má tu vlastnost, že nabobtná stejně jako dřevo, ovšem po vyschnutí už zůstane stále roztažená.

Od: kusk
Datum: 03.12.16 13:59

Spálenina opravt / umýt nejde .Ale co třeba zamaskovat?

https://favi.cz/produkty/p/mrizka-pod-hrnec

Od: balzerka
Datum: 03.12.16 17:02

Já mám na jednom podobně poškozeném místě kulaté prkénko s ráfkem. Nové vypadá pěkně a co sundám z vařiče, mohu na to položit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.