Kvalita obkladu koupelny

Od: Datum: 03.12.16 11:53 odpovědí: 6 změna: 03.12.16 19:50

Dobrý den, nechal jsem si obložit koupelnu - už jsem zde jenou psal kvůli křivému rohu, který zedník nakonec po dlouhém "ukecávání" opravil. Nyní mam jiný problém. Bylo třeba obložit vanu a jednu dlaždici si tak zedník flexou vyřezal na míru. Zapravil jí do koupelny ale přijde mně, že je zbytečně moc viditelně okousaná, že to chtělo upnout do vrtačky menší brousek a trochu to vyhladit. Na to zedník prej žádný brousek nemá a že to tak všem stačí jenom mě asi ne... Co myslíte, vážně je to tak dobré, že by Vám stačila takhle odevzdaná práce? Jenom mě to trhá oči? Možná bude pro posouzení třeba na obrázek kliknout :D

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.12.16 12:21

no..., žádná sláva to není a určitě by to šlo udělat lépe, ale jsem puntičkář a může být pravda, že to takhle mnoha lidem stačí *smich*. Dělám si z tohoto důvodu vše raději sám, ale je fakt, že dělat to na kšeft ...bych si asi nevydělal, nebo by to nikdo nezaplatil :). Ona kvalita totiž něco stojí (čas a tak potažmo samozřejmě peníze) a drtivá většina lidí toto nechce většinou akceptovat, takže se musí vždy najít nějaký kompromis.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.12.16 12:24

Je to fušeřina.Není problém uřezanou obkladačku obrousit ,třeba smirkovým papírem,většinou obkladačky jdou pěkně obrousit,jenom se musí chtít.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.12.16 13:39

No to je hruza,to neni obkladac ale patlal 1 tridy,a za to si rekl penize?Bic do ruky a hnat takove "radoby remeslniky!*blee*

Datum: 03.12.16 18:18
Je to jenom o penězích.. jestli obkladače ždímáte na ceně tak se nedivte.

Od: pecam
Datum: 03.12.16 18:39

Zedníkovi jsem jasně řekl, že mě zajímá kvalita a pokud chce, ať si tu opravu započítá dle libosti (ačkoli přejet bruskou jednu kachli, aby nebyla okousaná, jako od myši, práci na 5 minut, bych považoval spíše za standard). Přesto, dá se říct neochota, typu nemám brousek... Prostě brousek nemám a vy chcete něco, čeho by si nikdo ani nevšiml, takže jsem vlastně tak trochu za blázna i s otevřenou peněženkou, což už mě docela točí.

Datum: 03.12.16 19:50
Tak to bych asi už jen ukazal dveře ..
Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.