Služba E.ON servis kotlů

Od: Datum: 25.11.16 21:32 odpovědí: 1 změna: 03.01.17 12:08
avatar

Dobrý den ,chtěl bych se zeptat někoho, kdo má zkušenosti s touto službou od e onu https://www.eon.cz/domacnosti…ervis-kotlu/cenik-a-dokumenty .jde mi hlavně o to,jestli po zaplacení poplatků mi přijede technik provést kontrolu a revizi zdarma nebo budu muset za toto zaplatit.Děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: nahodny
Datum: 03.01.17 12:08

Dobrý den, nevím jestli je dotaz ještě aktuální, ale odpovídám a připojuji svoje zkušenosti se službou Servis kotlů

nejdříve odpovídám - pravidelná roční prohlídka je samozřejmě v ceně služby, platí se jen případný materiál, náhradní díly

Dále se platí samozřejmě zásahy, servisy které se objeví v roce navíc. Zde již platíte samotnou opravu, dopravu a čas servisáka.

Bohužel mám ale čerstvou špatnou zkušenost s tímto servisem - zásahem. Službu platím, mám ve smlouvě garantovaný zásah do 48 hodin. Ale bohužel E.ON není vůbec připraven na takovéto požadavky, jen obvolává servisáky místo Vás, a pokud jsou vytíženi, nejsou schopni takovéto podmínky splnit. Toto je moje aktuální zkušenost. Od služby jsem očekával více. Neplní ani podmínky ke kterým se zavázali ve smlouvě.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.