Jak odemknout dvířka pračky

Od: Datum: 25.11.16 19:21 odpovědí: 5 změna: 26.11.16 15:52

Dobrý den, po doprání - ukončení programu mi nejdou otevřít dvířka, Mám téměř novou BOSH, svítí END a zámek a klíč, Poradíte mi prosím? Děkuji, Volínová

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.11.16 19:26

To chvíli trvá, než pračka dovolí dvířka otevřít. Trpělivost, ona to sama za chvíli dovolí. Poslouchejte, cvakne to.

Ohodnoceno: 0x

Od: laso
Datum: 25.11.16 19:27

Zdravím, nevím zda to pomůže, ale zkusila jste vytáhnout šnůru ze zásuvky?

Ohodnoceno: 2x

Od: adal1
Datum: 25.11.16 19:33

asi dětský zámek

aktivace a deaktivace se provádí dlouhým potržením tlačítka odloženého startu to je to se symbolem hodin

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.11.16 15:37

Odemkla se pračka? Jak jste to dokázala?

Datum: 26.11.16 15:52

Když nepomůže vytáhnout ze zásuvky, tak když se sundá dole krytka víčka čerpadla (stejně tudy budete asi muset potom vypustit vodu a najít problém, protože se tam nejspíš něco ucpalo (igelit ženská ponožka, kostice..)), tak nahoře pod hranou plechu bývá taková malá plastová páčka, kterou zatlačíte a dvířka se mechanicky odjistí. Je dost nenápadná, musíte kleknout, koukat odspodu, svítit baterkou a hedat.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.