Cena nové střechy s krovem

Od: Datum: 18.11.16 21:32 odpovědí: 3 změna: 18.11.16 23:04

Dobrý den.

Rozhodujeme o tom, že si postavíme nový baráček s nějakými chlívky. Cihly, omítky..atd vypočítáme jen tak hrubě, ale střechu nedokážeme, to jsem vypočítal jenom krytinu Bramac střešní tašky CLASSIC.

A když vám zde popíšu úhel střechy, plocha střechy, plocha domu, krytinu...atd, myslíte že byste mi mohli napsat hrubý odhad třeba i někdo stavěl takovou střechu a mohl by mi napsat hrubý odhad. Níže uvedené parametry střechy:

Plocha zastavěné plochy domu s garáží která navazuje (m2): 261

Plocha obou stran střechy (m2): 380

Úhel střechy (°): 41

: Bez arkýřu, střešních oken.

Co nejjednodušší vazba trámu.

A samozřejmě ten odhad s prací.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.11.16 21:39

můj hrubý odhad: min. 600.000,-Kč

Ohodnoceno: 0x

Od: lucii
Datum: 18.11.16 21:40

590000cca.

Ohodnoceno: 0x

Od: paw®
Datum: 18.11.16 23:04
Drevo, tesari, okapy, pokladka tasek (tasky vase). Cena nekde kolem 400-600 tis. Zalezi odkud jste, jakou mate firmu a podobne.
Ja ted rezu drevo na vazbu cca 220m2 plochy. Drevo samotne cca 100k, porez 30k. Drevo mam od souseda z lesa (kurovec), porez na mistni pile za pronajem katru+delnika. Tesarinu odhaduju na 60 000. Tasky mam. Okapy cca 50k.sem na polovine vasi vazby, ale stoji to more casu. Ikdyz za tu dobu bych dane penize nevydelal.
Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.