Montážní pěna s tenkou trubičkou?

Od: Datum: 17.11.16 18:06 odpovědí: 4 změna: 17.11.16 19:07

ZDravím,

nevítě někdo, jestli exituje montážní pěna s tenkou trubičkou? Potřeboval bych fouknout do několika spár, které jsou tak 3mm. Klasickou pěnou to nejde. Asi neexistuje něco, co má trubičku tenkou jako WD například co?


doplněno 17.11.16 18:46:

Ještě by mi možná pomohlnšjaký roztažý silion nebo akrylát, ale to asi taky není co se tak dívám..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.11.16 18:21
avatar

Ne že by nešla udělat redukce, ale trubičkou od WD pěna neproleze. Ovšem třeba hadičkou na vzduch pr. 4mm to už - sice bídně) proleze

http://www.marsystems.cz/hadice-z-polyetylenu-pe

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.16 18:32

Horkovzdušnou pistolí, nebo nad plynem bych stávající trubičku opatrně nahřál a mírným tahem povytáhl, až bude tak úzká, jak bude potřeba (dá se třeba i zplacatit, pokud to budete strkat to podlouhlé štěrbiny) a v nejužším místě ustřihl. Memusí to jít na poprvé, chce to s citem a rovnoměrně ohřát, jinak se to může trhat.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.11.16 18:59

Ano, tak jak radí tomkk, a potom je důležité použít pro tyto účely originální pistoli na montážní pěnu, kde se dá citlivě regulovat tlak pěny. Na konci té trubičky, kterou zakoupíte s pistolí, stačí také ocelovým ohnutým drátkem trubičku na konci přiškrtit a vytvořit tak svoji požadovanou velikost. Dnes již pistole stojí pár desítek korun,,., v každém případě ji po ukončení činnosti vyčistěte podle návodu s čističem..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.16 19:07
avatar

K pistolové pěně se dodávají i "špičky" s ústím cca2mm !Ty jsou asi i volně prodejné a dají se nouzově aplikovat na trubičku!

Jinak pokud si pořídíte pistoli-pak vyčistit čističem a nechat na čističi nebo klidně na prázdné tubě od pěny§pak vydrží nesmí být ,byť vyčistěna ,ale bez našroubení na čistič či pěnu!Osobně vím že takto vydrýí i s poloplnou pěnou klidně víc jak rok,kdežto vyčistěné a nenašroubovaná pak vydrží z bídou jednu pěnu a pak je konec!

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.