Přehozy na koženou sedačku

Od: Datum: 16.11.16 13:12 odpovědí: 5 změna: 23.11.16 12:37

Dobrý den,

máte někdo zkušenost s potahy na koženou sedačku a křesla? Nebudou po sedačce klouzat dolů, jelikož kůže je hladká?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.11.16 14:51

Určitě nebudou klouzat. Nikdy jsem neměla jinou sedačku, než koženou a nikdy z ní nic neklouzalo. Dříve jsem měla finskou, ta byla fakt hladká, celý potah jsem nedávala, spíš kožešiny, flísovou deku, neklouzalo nic. Teď mám 2 kožené trojky, bez křesel, přes zimu složím jen přes sezení flísku, přes léto mám takový plátěný delší podsedák a v pohodě.

doplněno 23.11.16 12:48:

svadla, co tyhle potahy, jak se na ně ptala lidus? Ty jsou do 220 cm? https://www.decodoma.cz/Napin…ci-potahy-na-sedaci-soupravy/

Jinak s tou údržbou je to záhadné, u první kožené sedačky jsem ošetřovala přesně podle pokynů a popraskala. Tahle druhá slouží nám, ne my jí. Otřu jen vlkým a potom suchým hadříkem a je stále jako nová? Nikde žádnou prasklinu?

Jinak pokud se člověk v horku nechce přilepit a v zimě chce mít teploučko, něco přes ni je fajn.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.11.16 15:12

Já si třeba chci koupit koženou sedačku mimo jiné právě proto, abych nemusel používat žádné potahy *frajer*

Pokud je to opravdová kvalitní kůže, je skoro škoda ji zakrývat.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 16.11.16 18:13

Na kůži používat nějaké potahy? To je hodně velké barbarství. *sok*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.11.16 10:28

No chtěla bych hlavně prodloužit životnost kožené sedačky. Tam, kde se opírám hlavou, tak je kůže o odstín světlejší, už to jde docela vidět. A na místech, kde se sedá, tak jsou takové drobné prasklinky. A to si myslím, že máme kvalitní sedačku, kterou nám dělali na zakázku. Je asi tak 10 let používaná. Dívala jsem se na různé potahy, ale všechny mají šířku 150 cm, což by stejně nestačilo, protože sedačka je trošku atypická, je vyšší.

Datum: 23.11.16 12:37
Já jsem dostal darem 20 let starou koženou sedačku. Nikdy na ni nebyl napatlaný žádný udržovací prostředek, nikdy na ni nebyl přehoz. Nic na ni není vidět. Moje údržba spočívá v tom, že jednou za 14 vezmu dětský vlhčený ubrousek a prostě ji otřu. Osobně bych na kůži nic nedával, snad jen třeba v zimě kvůli pocitu chladu, nějakou tu deku...
Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.