Vybledlá barva, problémy se stěnou

Od: Datum: 14.11.16 13:34 odpovědí: 3 změna: 14.11.16 16:25

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, proč se mi na stěně dělají tyhle fleky. Je to od Slunce? Protože to je v podstatě jen na jedné stěně. Vlhko v místnosti není, ale bledne to i na místech, kam slunce v podstatě nesvítí(za stolem).

Ptám se, jestli to není náhodou plíseň a jak se toho zbavit.
Děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.11.16 14:50

anonym, plíseň ani vyblednutí od slunce to není.Provedl jste před malováním penetrační nátěr? Jestli ne, tak příčinu těchto fleků vidím právě zde.Penetrace sjednocuje savost,zpevní podklad i barva bude přesně taková jakou jste si představoval.

doplněno 14.11.16 14:52:

Budete muset bohužel malovat znova:-D

Ohodnoceno: 2x

Od: anonym
Datum: 14.11.16 16:01

Ne, maloval jsem pouze barvou. Děkuji za odpověď, tak problém bude nejspíš zde. Stejně jsem plánoval přemalovat. *smich*

Datum: 14.11.16 16:25

Jak píše Alena, je potřebná penetrace nebo alespoň uvařit kousek jádrového mýdla, naředit a stěnu tím natřít-umýt. Pak teprve malovat.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.