Nastavení přívodní a odpadní hadice od myčky

Od: Datum: 13.11.16 08:22 odpovědí: 4 změna: 13.11.16 09:39

Dobrý den potřebuji prodloužit odpadní a přívodní hadicy od myčky AEG .Lze to vůbec provést nebo jsou 2 metry dané a hotovo? Nebo to lze ale pouze to musí provést firma (pračky.myčky) nebo je možnost si provést prodloužení sama?

děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.11.16 08:37
avatar

Já jsem koupila v železářství hadici o správné délce, řekla jsem na co ji chci a také dva utahovací kroužky se šroubkem. Na zejištění obou konců. To všechno bylo potřeba, to bych si udělala sama, ale stejně jsem musela přivolat mužského z rodiny, protože musel koupit a namontovat odbočku k sifonu. Bylo to kapku složitější, protože mám pod dřezem i vývod z pračky. :-D Jestliže máte vhodný sifon, s odbočkou, můžete to namontovat sama nebo spřátelený mužský. Není třeba odborné firmy. .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.11.16 08:38

Provést to lze. Fungovat to bude normálně. Prodloužit hadice si můžete sama,pokud to zvládnete.Není potřeba firma.


doplněno 13.11.16 09:08:

Dá se koupit už přímo prodlužovací sada,ale je to dražší.

https://www.kupaoprav.cz/cz-d…na-mycku-bosch-a-siemens.html

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.11.16 09:26

Díky.Podstané že to jde.Ale zastavím se asi radši kde servisují myčky.Protože obě hadice z myčky jsou skované dole pod deklem do demontáže se pouštět nebudu.A hadice do odpadu má kovovu svorku to by asi nebyl problém ale hadice ná vodu má Aquqa stop tam ani svorka není.to je origo od AEG.Řešní by bylo asi obě hadice v půlce někde "fiknout" a nastavit uprostřed,to by nešlo takhle provést?Aby se nesahalo do obou konců?

Datum: 13.11.16 09:39

Hadice napouštěcí aquastop fiknout a nastavit nejde,odpadní ano. Napouštěcí musíte nastavit.AEG má na přívodu napouštěcí ventil od něho vedou kabely do myčky,vedou uvnitř hadice.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.