Tatramat 246 zapojeni vody

Od: Datum: 10.11.16 18:22 odpovědí: 1 změna: 10.11.16 19:01

dobrej mam T 246 a je k tomu hadice na konci tečko co ji rozdvoji, hadice ma 3 sroubeni už jsem si zde neco prečettl ,ale nepochopil.Já to mam zapojené na studenou a z tečka na pracku na studenou a teplou.Mam to napojit na teplou vodu a na pracku na sroubeni na teplou -to je jedna hadice a druha hadice se studenou vodou na šroubeni studene vody?Bydlim v panel a pod teplou neudržim ruku.Nejde mi o šetřeni ,jen aby to nejlip pralo. Puvodne jsem tu hledal na co je ta hadice nahore vyvedena vedle studene ta harmonika byla uprostred praskla a teklo to na el.nastavil jsem ji provizorne, zatim se spadem dolu a behem prani z toho vytece tak do litru vody do pripravene nadobky. A jeste nekdy pri oddstredeni začne pelašit pryč je nato nejakej figl ,pod kolecka dat kusy gum ...Diky T

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.11.16 19:01

Musíte mít dvě přívodní tlakové hadice, na šroubení s modrou tečkou zapojit studenou a na šroubení s červenou tečkou zapojit teplou. Pračka si to pak sama namíchá a pere rychleji a nežere tolik elektriky, protože nemusí studenou vodu nahřívat.

Zde je nafocený návod: http://www.bombara.estranky.s…46_247-mini-_1989-1993_1991_/ Taková ta černá díra s gumou je odvětrání bubnu, tam se nic nepřipojuje!

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.