Wawka Gamat 4000 / kdo servisuje

Od: Datum: 10.11.16 09:13 odpovědí: 7 změna: 10.11.16 11:39

Zdravim, uz jsem obvolal par servisu, ale bohuzel nemohu najit nekoho, kdo by mi vymenil ve wawkach gamat 4000 svicku, aby zapalovaly. Ta stara praskla. Prosim poradte, jestli vite. Jestli je tu nejaky servisak, muze mi rovnou poslat email. Dekuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 10.11.16 09:18

Dobrý den, myslíte libovolný servis na území ČR? Kde by to přibližně bylo? Zdravím!

doplněno 10.11.16 17:29:

Pokud Vám nějaký plynař z Brna slíbil, že opravu provede, ale nemá potřebný náhradní díl, tak si ten správný náhr. díl kupte přes internet sám (viz odkaz, jak radí také @ivzez) a kontaktujte ho znovu.

http://www.plynoservistodorov.cz/gamat4000.php

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.11.16 10:52

V Pardubicíh je servis Gaskomplet, pan Rabeka. Tato firma mi servisuje Gamat 4000, ale již nemá náhradní díly, jen demontáži ze starých kamen.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.11.16 10:59

Na tenhle typ už budete servis shánět těžko. Existuje ale náhrada, kterou se dají WAW 4000 nahradit bez jakýchkoliv úprav. Pasují roury ve zdi i plynoá trubka. Výměna za cca 1/ hodiny. Jsou ale o 10 cm vyšší (ale zase ušší) a poměrně drahé. Ptejte se na Gamat 473.

Pozor! Nepoplést s Gamat 471. Vypadají stejně, ale mají jiný vývod přes zeď.

Datum: 10.11.16 11:10

Nepíšete, odkud jste, tak jen odkaz na výsledky hledání → opravy Gamat 4000.

V Praze mám dobrou zkušenost s Petrem Todorovem.

Od: axtol
Datum: 10.11.16 11:25

prosim v Brne.

Vim, ze to neni jednoduche, vymenu mi majitel bytu neschvalil :( V Praze jsem na googlu nasel, ze to nekdo dela, ale v Brne proste nikoho.. Zavolal jsem asi do deseti servisu a nekdo to delat nechce,nekdo, ze nemuze a nekdo, ze nema svicku.

Datum: 10.11.16 11:39

S tímhle bývá problém. Servis to nedělá, nemá náhradní díly, nevyplatí se jim to. Je potřeba najít řemeslníka, opraváře, který schraňuje náhradní díly. V Ostravě si ho pěstujeme jako vzácnou květinku. ;) Nehledejte v servisech, hledejte mezi opraváři-plynaři.

Datum: 10.11.16 11:39

A co se v Brně dohodnout se servisem, který opravu provede s náhradním dílem od Todorova?

doplněno 13.11.16 01:04:

Další možnost, kde termočlánek získat...

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.