Cena pokrývačů za střechu

Od: Datum: 09.11.16 13:01 odpovědí: 4 změna: 09.11.16 14:01

Dobrý den ,kolik je reálná cena za práci -pokrytí střechy krytinou400m2, včetně pobití lati, oplechování , izolace a montáže střešního okna-pouze práce.Krovy dělá jiná firma.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.11.16 13:13

Tudy cesta nevede. Oslovte firmy ve svém i širším okolí, seznamte je písemně se svým požadavkem a nechte si poslat jednotlivé nabídky. Pak teprve přebírejte a zvažujte. Touto cestou jsem při rekonstrukci svého domu (termofasáda, klempířina, izolace a krytina střechy, oprava komínů, terasy a balkonů, ušetřil nemalé peníze. V řádu statisíců! Nejlépe dohodnout práce na klíč, nemusíte se pak pitvat v eventuálních reklamacích jednotlivých dodavatelů.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.11.16 13:26

Reálná cena je taková, za kterou je to nějaká firma ochotna udělat. Nyní je doba, kdy práce ve stavebnictví je opravdu velmi mnoho..Není jediný důvod, aby se firmy u takto malé zakázky nějak extra snažili jít pod cenu..Klidně Váím firma může říct cenu 2x vyšší než by tomu bylo před 3 lety.

doplněno 09.11.16 13:33:

Firma-rozumějte i firma o dvou lidech...Buď se jim někam vejdete do časového plánu (což by byl dne menší zázrak), nebo Vám navrhnou termín, který Vám nemusí vyhovovat..Chcete to dřív? Bude to stát více..

Ohodnoceno: 1x

Od: maci11
Datum: 09.11.16 14:01

Já jsem jen chtěla vědět jestli někdo takovou střechu dělal a +- napsal cenu. Je mi jasné že si necháme udělat cenovou nabídku od více firem , ale tak abych věděla zatím s čím můžu počítat.

Datum: 09.11.16 13:31

Vykašlete se na firmu a sežeňte pokrývače, na kterého budete mít dobré reference od známých. Pro něj určitě nebude nebude 400m2 malá zakázka.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.