Nasazení nového lanka plynu k benzinové sekač

Od: Datum: 08.11.16 20:11 odpovědí: 3 změna: 09.11.16 03:28
avatar

Mám benzinovou sekačku R484TR z Mountfieldu. U ovládací páčky plynu mi prasklo lanko. Oddělal jsem bočný kryt (u motoru), filtr, poté jsem musel odmontovat aspoň 2 šrouby ze 3 abych se podíval jak lanko drží. Lanko není problém demontovat. Dole drží křížovým šroubem. Pokud tam dám nové, dole je zas přišroubuju. Nevím ale jak jej chytnu nahoře. Páčka se dá demontovat ale jak to tam je to nevím. Neví o tom někdo něco? Musí se to ještě nějak štelovat? Měl sem např. několikrát prasklou startovací šňůru a taky sem to vždy dal dohromady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.11.16 22:32
avatar
Dík. To je logický že se musí koupit nový, s prasklým nic neudělám. Jde o to nasazení u páčky. Ale už sem našel stránku kde je to i s obrázky pěkně vidět. Na jedný straně lanka je pérko, tím koncem se to šroubuje u motoru. Průser je že sem to rozdělal a pak zjistil že sekačka je z r. 2011 v 7-letý záruce. Musím to dát do kupy (snad nic nepoznaj) a dát do Mountfildu.
doplněno 08.11.16 22:41:

Teď se dívám na ten obrázek, pérko na lanku není, je to lanko k sekačce R484TR. Su si jist že když sem to měl rozdělaný že sem tam pérko viděl, ale to je jedno.

Datum: 09.11.16 03:28
avatar

S montáží neporadím (váš typ neznám), ale na nějakou 7 letou záruku klidně zapomeňte - nevztahuje se to na opotřebení, což prasklé lanko je.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.