Cena pozemku

Od: Datum: 02.11.16 17:59 odpovědí: 5 změna: 02.11.16 18:22

Dobrý den,

jaký vliv má na cenu jestli je pozemek zasíťován či nikoliv. Dále pak k pozemku není vjezd, kolem vede pouze chodník a silnice, který by se musel předělat na vjezd. Co jsem se bavil s majitelem, tak ten to bere jako malichernost a to, že pozemek není zasíťován a nemá řádný vjezd nebere v potaz. Dle mého to budou celkem velké položky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.11.16 18:10
Samozřejmě, že všechno má nějaký vliv na cenu pozemku. Ovšem největší vliv má sám majitel.
Pokud řekne, že za něj chce tolik a tolik, tak pak už jen záleží, jestli se najde kupec či nikoliv.
Ohodnoceno: 0x

Od: karelll
Datum: 02.11.16 18:15

co se týče zasítování, vše by mělo být +- na hranici pozemku, to může přijít na kolik peněz? voda elektrika a kanalizece? mozná plyn.

Dále ten vjezd co je za potřebí oběhat a kolik by to mohlo stát?

Datum: 02.11.16 18:16

Vjezd na pozemek uděláte v rámci projektu skoro zdarma.

Přivedení sítí záleí na místních podmínkách a vzdálenosti.

Jinak nevím proč by Vám měl majitel dávat jakoukoli slevu, když prostě kupujete nezasíťovaný pozemek. Takže buď nabídku vezmete vy, nebo někdo jiný.

Od: karelll
Datum: 02.11.16 18:18

Samozřejmě to vím, jen se ptám kolik by mě to jako kupujícího stálo navíc

Datum: 02.11.16 18:22

pokud jsou síťě na hranici, tak el. bude stát 10-15tis + poplatek čezu 500/A

Na vodu, odpad jsem měl ve stejné situaci nabídku od VAK 150tis + DPH... nakonec jsem to celé realizoval sám za 51tis (z toho byl jen poplatek VAKu 21+7tis)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.