Jak odblokovat varnou desku

Od: Datum: 01.11.16 17:44 odpovědí: 6 změna: 02.11.16 20:15

Dobrý den mám dotaz a problém došlo nechtěně k zamknutí varné desky hrncem. Mám varnou desku CANDY typ PVD 647N a po zapnutí start svítí L na všech plotýnkách a nevim jak jí odblokovat v návodu nic nemam pouze jsem našel stisknout -/+ ale to funguje pouze na dobu zapnutí plotynky děkuji za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.11.16 18:36

A nemáte náhodou aktivovaný dětský zámek?

Ohodnoceno: 0x

Od: ladik33
Datum: 01.11.16 19:31

ne bohuzel nemam

Datum: 01.11.16 19:38

Odpojte ji na chvíli od sítě (pokud máte na 3F připojení, bude poblíž vypínač) Po zapnutí napájecího napětí provede reset nakalibrují se čidla a deska by měla normálně fungovat.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.11.16 17:53

Bohužel ani odpojeni od napeti vypnuti sporakové kombinace nepomohlo bylo vypnuté pul dne

Od: adall
Datum: 02.11.16 19:22

co tento postup?

Stiskněte tlačítko zapnutí/vypnutí. Kontrolka uzamčení L se zobrazí pro všechny zóny.

Stiskněte najednou tlačítka "-" a "+" přední pravé zóny a poté opět stiskněte tlačítko "-" této zóny. Deska by poté měla být odemčená.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.11.16 20:15

děkuji mnohokrát povedlo se

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.