Povlečení, kapny, polštáře.. do ložnice

Od: Datum: 06.11.16 19:34 odpovědí: 3 změna: 07.11.16 07:29

Dobrý den, našel jsem si povlečení do ložnice, doporučte cool eshop, kde ale nakoupit v kompletu kapnu a polštáře do ložnice nebo nemusí být v kompletu, nějak nemohu najít kapny nebo peřiny, prostě pokrývky do ložnice, na které se dává povlečení...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.11.16 19:44

Prosím Vás, jak nemůžete najít. Vždyť to vyjede plno odkazů. Vím, že to je proti pravidlům, ale po zadání kapna mi vyjede 81 088 odkazů.

Upřesněte si co chcete. Kapna může být povlak na deku /peřinu/ pouze s oválným otvorem na jedné straně, tedy není žádné zapínání. Nebo Vy myslíte kapnu, jako peřinu, deku? Většinou se prodávají deky z dutého vlákna. A jsou opravdu všude k dostání, v každém obchodním domě. I v malém krámku s ložním prádlem atd.

Třeba ty větší Jysk, Tesco, Globus, Kika, Ten s tou židlí, Sconto, Ikea atd...

doplněno 07.11.16 08:11:

Kapna je povlak na deku, peřinu.

Ale je vidět, že má dva významy.

Zde jsme si zadavatel otázky a já nerozuměli. Každý si představuje něco jiného.

doplněno 07.11.16 08:23:

Abych tedy odpověděla, mě se vždycky líbily obchody SCANgQuilt. Jsou sice o trošku dražší, ale materiál i desing pokládám na vysoké úrovni. Samozřejmě mají obchod on-line.

U nás v česku - deka, přikrývka, peřina.

Kapna - možná krajová záležitost v některých rodinách, původně jak výše psáno povlak na přikrývku s oválným otvorem, nebo jakoby rámečkem. Používáno ve Francii, a odtud přišlo až k nám. Používaly, či požívají některé hotely, pro rychlé a jednoduché převlékání ložního prádla.

Kapna = přikrývka není u nás zažitá. Ale je možné, že u Vás v rodině /knox/ je to běžné označení.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.11.16 07:22

Pohanka, úplně přesně. Také nechápu, co tazatel hledá. Jestli povlečení nebo deky. :-D Ještě k tomu vašemu výčtu přidám báječné Tchibo, Lidl, IKEA. Je dobře úamatovat si rozměry, protože někteří výrobci je dělají v jiných rozměrech.

doplněno 07.11.16 07:33:

Hahanaj a existují do ložnice takové, na které se nedává povlečení?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.11.16 07:29

Vždyť tam píše že hledá deky ,peřiny na které se dává povlečení ;)

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.