Jakou potahovou látku na sedačku:

Od: Datum: 29.10.16 23:15 odpovědí: 7 změna: 30.10.16 16:38

Zdravím,

vybírám novou sedací soupravu a mám dilema jakou potahovou látku zvolit pro sedací část.

Na výběr mám tyto

Suedine, Balaton, Berlin, Cosmic, Doti, Etna, Inari, Lana, Portland, Sawana, Sun

Cena je prakticky stejná, takže jde jen o to nějakou vybrat.

Samozřejmě si pak nechám poslat vzorky, ale rád bych znal Vaší vlastní zkušenost.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.10.16 07:14

Jednobarevná látka na potahu, to je neštěstí! *plac*Každičká skvrnka z upadlého čipsu, kapička z pití, je vidět ihned přes celou místnost. A odstranit ji, to je tragedie a další, ještě větší skvrna. Balaton a berlin, ještě jakž takž. Ale ostatní? Krása, ale do výkladu nebo do galerie. K užívání vůbec. ;) Je potřeba vybrat něco takového, v čem se dá žít a povalovat se, aniž by to po týdnu nebylo na grc.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.10.16 10:36

Zrovna tyhle 2 látky mají nejnižší třídu otěru a nejsem si uplně jistý jak moc jsou "kočkoodolné"

Barva sedáků bude nějaká tmavší šedá

Datum: 30.10.16 10:28

Našemu kocourovi je to jedno ale já volím hlavně tu, co se dobře udržuje, mám sedačku skořicovou s tmavě hnědým proužkem (připomíná to menšestr). Dobře se to pere. Jak píše "babkazov", hlavně pohodlné abych se na tom nepotila a snadná údržba, no a také aby se to hodilo k nábytku.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.10.16 10:39

Právě to pohodlí a údržbu nedovedu bez vlastní zkušenosti posoudit, proto se zde ptám.

Zatím u nás vede látka Portland a Sawana.

Datum: 30.10.16 15:10

Nová sedačka bude pomalu u nás taky aktuální, a rodinná rada se usnesla, že kůže. I když je drahá, stojí to za to.

Datum: 30.10.16 16:24

nechci za sedačku dát víc jak 15-20tis... po zkušenostech vím že kočky zničí všechno.

takže radši koupím jednou za 5 let novou sedačku než teď koupit něco za 60tis.

v merku mám konkrétně tuhle sedačku

Spodek bude ta jejich koženka a sedecí část musím rozhodnout.

Datum: 30.10.16 16:38

Tahle sedačka, ta je moc hezká. ;) Kočky? Moji mladí mají 4 vykastrované kocoury (2 siamáky, orientálka a devona) a ti nikdy nic nezničili. Je však pravdou, že jim stříhají drápy často. Vědí kdy. A mají průlezky se škrabadly po bytě. Vůbec je nenapadne, aby škrábali sedačku. A když se zataženými drápy zachytávají, už jde na ně mladá, s kleštíkama.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.