Vrzající plovoucí podlaha

Od: Datum: 25.10.16 22:23 odpovědí: 3 změna: 27.10.16 09:15

dobrý den, rád bych potřeboval radu od znalých. Mám koupený byt v novostavbě a po roce užívání mě začala povrzávat téměř ve všech pokojích laminátová plovoucí podlaha. Soused měl ten stejný problém a mu ji v rámce záruky celou vyměnili, a když jsem svoji reklamoval taky a byli se tu na ni dívat podlaháři, tak mě oznámili, že k tomu pozvou výrobce podlahy, at se k tomu vyjádří on, ale že on, reklamaci u toho zmíněného souseda zamítl a podlaháři sousedovi tu podlahu měnili na vlastní náklady a u mě už ji na vlastní náklady odmítají měnit, pokud tu reklamaci výrobce zamítne, a proto moje otázka zní, jestli je to u plovoucí podlahy normální, že povrzává, nebo to značí nějaký problém a moje reklamace je oprávněná a nemám si to nechat líbít. Předem děkuji za rady


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.10.16 22:25
avatar

Vrzající podlaha je v každým případě špatně. Ale takhle na dálku se nedá číci, kde je problém.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.16 23:05

Zle položená,nekvalitný materiál-dochádza k poškodzovaniu zámkou a sú potom voľné a podlaha vŕzga.Vlhkosť môžete mať,nerovnosti.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: romanb74
Datum: 27.10.16 09:15

Vrzající podlaha - učebnicový jev při pokládce podlahy na nerovný podklad. To se stává zejména v případech, kdy se šetří na nivelačce (vyrovnávací hmota, aplikovaná v tekutém stavu, po zatuhnutí srovná podlahu do "vodoroviny"). Pokud je křivý podklad, pak už to nesrovnáte ani Miralonem (pěnový 2-4mm vysoký materiál sloužící jednak ke srovnání drobných nerovností a jako termoizolace a protihluková izolace).

Sice nevím, jaká je konkrétní situace u Vás, ale podle odhadu bych tipoval příčinu závady (vrzající podlahy) na pokládku podlah na nedostatečně srovnaný podklad.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.