Nářezák

Od: Datum: 25.10.16 16:31 odpovědí: 3 změna: 25.10.16 17:49

Prosím o radu, zda mám (potrebuji) koupit nářezák z přílohy? Je 4 roky používaný, vypadá dobře, stoji 2600,- . Nevyznám se, poradí mi někdo, prosím?

Zn. HENDI TGE 195 MICRA DOMESTIC

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.10.16 16:44

No, kdyby fungoval jak má, za ty prachy bych ho bral. Já netuším, jak bude používán často, ale ten ještě něco nakrájí. Vyzkoušet nynější stav a podle výsledku brát. Vypadá dobře...

Ohodnoceno: 2x

Od: mate59
Datum: 25.10.16 16:51

Všechny mají skoro stejný princip mechaniky,cena není vysoká.Kupoval bych pouze s osobním odběrem.Pozornost soustředit na hlučnost a plynulost motorku,koukněte, jestli není skřivený talířový núž.Měli by vám k tomu dát i brousící zařízení, které se namontuje zvrchu nad talíř,má 2 brousky,tím núž nabrousíte, nesmí házet.Zespoda jak jsou dva jezdce,bývá koroze a mastnota ze salámú,tam koukněte,zkuste plynulost jezdce.Já bych konal pouze osobně a vyzkoušel,na dálku bych nekupoval určitě.

Tento byl používám asi v krámu.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 25.10.16 17:49

Oběma děkuji za přínosnou odpověď. Bohužel, musím stavět na důvěře, není šance vyzkoušet. Ano, byl používán v obchodě. Teď bude používán jen občas, doma nebo příležitostně na akcích.

Odpověďi beru na vědomí a použiju. Zařídím si podle nich alespoň kratší záruku.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.