Jak a za kolik opravit terasu u RD

Od: Datum: 24.10.16 20:28 odpovědí: 1 změna: 24.10.16 20:38

Dokázal by někdo poradit jak opravit terasu u RD a odhadnout kolik by to stálo?

Terasa má rozměry cca 3,3m x 10m.Bydlím tu asi 5 let a postupně se víc a víc dlaždice propadávají a vznikají tam přechody,někde jsou propadlé celé řady,někde se propadly tak,že se tam drží voda.Misty jsou dlaždice popraskané.
Jednak je to nepraktické a jednak už to není hezké.Také v terase žije spousta mravenců.A ještě na kraji terasy ujíždí schody.Na terasu svíti slunce celý den,takže se pořádně prohřeje.
Odkryl jsem pár dlaždic a pod nimi je 5-6cm asi nekvalitního betonu (nebo nevím co by to mohlo být),protože na povrchu je tvrdý ale vespod už se drolí skoro jako písek.A pod tou vrstvou je tvrdý pevný podklad,asi taky beton.
Na jednom okraji terasy jsou přilepené těsně na beton,tak možná ten podklad není ůplně rovný.
Rád bych terasu opravil,pokud by to nestálo balík,ale nevím co by bylo nejvhodnější.Když to celé rozeberu a nechám holý beton a položil bych na něj třeba jen nějakou venkovní dlažbu,kterou si dokážu sehnat za dobrou cenu,tak ta terasa bude najednou o kus nižší.
A když bych chtěl použít ty staré dlaždice,tak bych musel koupit hromadu nových a asi by to vypadalo blbě - přece jen ty staré jsou dost zašlé a nevím jak by se daly vyčistit.A kdo ví jestli bych z nich odsekal tu vrstvu betonu tak,aby šly znovy použít.
Předem děkuji za rady.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 24.10.16 20:38
avatar

zhruba 1000 - 1600 Kč za metr čtvereční - doporučuji hydroizolační folii

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.