Dá se něčím slepit prasklé sklo krbu?

Od: Datum: 22.10.16 09:32 odpovědí: 6 změna: 23.10.16 12:04

Nešikovným přikládáním polena mi prasklo "vejpůl" sklo u dvířek krbu. Dalo by se něčím slepit? Díky za radu!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: rv
Datum: 22.10.16 09:33

Ne. Změřit a objednat nové.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 22.10.16 09:33

koupit nové

Datum: 22.10.16 09:38

Bohužel žáru vzdorné sklo se slepit nedá, bylo by to do budoucna nebezpečné.

Od: janm
Datum: 22.10.16 18:24

Zdravím

Máte cca dvě základní možnosti, znáte-li přesný typ vašeho topidla pak lze sklo objednat jako náhradní díl, a to buď přez net, nebo přez prodejce kde jste koupili případně výrobce topidla. Druhá možnost je zajít do sklenářství, většina dnes bez problému zajistí žáruvzdorné sklo na míru, taktéž jsem takto kupoval, cena se odvíjí od velikosti skla...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.10.16 20:50

Dá se objednat např. na : http://www.zaruvzdorne-sklo.cz

Datum: 23.10.16 12:04
Objednával jsem přes internet a vyšlo na třetinu toho, co chtěl výrobce krbu za originál a polovinu toho co chtěl sklenář ve městě. Chce to trochu práce s hledáním. Uštípnul se mi růžek o hraně cca 10 na 10 v topné sezóně. Dolepil jsem ho nějakým extra lepidlem a protože to nebylo nijak namáhané tak mi to do konce topné sezóny vydrželo. Jestli ale píšete že vám to prdlo v půlce, tam bych se do žádných experimentů nepouštěl.
doplněno 23.10.16 12:15: Mám krb s opravdu velkým sklem, tak jsem po výměně to s uštípnutým rohem nechal v kůlně pro strýčka příhodu. Jestli si myslíte že by se vám ho podařilo říznout na vaši míru a nemáte to daleko do HK dám vám ho za flašku rumu do vánočního cukroví. Posílat ho ale nebudu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.