Madlo v koupelně

Od: Datum: 21.10.16 10:40 odpovědí: 19 změna: 24.10.16 07:51

Zdravím všechny a prosím o rady:

1. lze nějakým přístrojem najít plastové vodovodní potrubí za obkládačkama v koupelně?

2. čím přilepit madlo na obkládačky (t.j. bez vrtání)?

Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.10.16 10:55

Vč půjčovnách nářadí něco takové možná bude na půjčení, jinak přilepit mamutem třeba od den bravenu

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.10.16 11:00

Madla používám a rozhodně bych nelepila, mám ho v koupelně v umakartu a kachličkách provrtané durch za linku a tam je daná matka. Nemohoucí na madlech visí, to neudrží ani "mamut".

doplněno 21.10.16 11:59:

Věřte mi, vlastní zkušenost invalidy. Jedině řádně přišroubovat, nic jiného nefunguje.

Ohodnoceno: 3x

Od: krtek
Datum: 21.10.16 11:15

ano určitě nelepit ale šroubovat..viz příspěvek kolegyně...a plastové trubky se vyhledat senzorem nedají...berte to tak, že máte možnost směru dolů a nebo do strany v té výšce, kde je baterka..."do křiva" to jít nemože..vždy nejkratší trasou ke stupačce...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.10.16 11:24

A co použít přisávací madlo?

Datum: 21.10.16 16:36

To madlo s přísavkou je skvělé. Dostala jsem ho po operaci kýčle. Fungovalo bezvadně, ale po nějaké době to najednou, bez varování, vzdalo a já byla ráda, že jsem se držela držáku sprchy, které je našroubované. Jinak bych si natloukla hodně. :(

Od: m123
Datum: 23.10.16 01:40

Tak zrovna toto madlo se mi pěkně vymstilo. Pěkně jsem si ji narazila :( .

Datum: 21.10.16 12:15

Jelikož neznám jak přisávací madlo od strýce hodně drží, přikloním se k šroubování. Ale riskovat provrtání, raději vezmu radu strýce.

Datum: 21.10.16 12:26

Jedno madlo mám přišroubované do zdi, vrtala jsem opatrně do spáry. Mnohem víc ale využívám druhé madlo, které je připevněno bez vrtání na přední straně vany :)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 21.10.16 16:38

Patronko, ten držák ručníku, kombinovaný s madlem, ten je skvělý! *palec*

Datum: 21.10.16 16:44

Skvělé to sice je, pro invalidu který nemůže na nohy je to opravdu k ničemu.

Od: babusa
Datum: 23.10.16 08:28

Patronko,to madlo s ručníkem kde se dá koupit?To je zavěšené nebo přidělané? Mám nějaký problém-budu do jiné rubriky ještě psát o rady-ale něco takového bych potřebovala,do vany lezu dobře,ale z vany je to horší,vlastně se "kutálím" všelijak,než se mi podaří vylezt z vany.Ráda se ve vaně válím,sprchu používám v létě,tak bych něco takového potřebovala.Zdravím babuša

Datum: 23.10.16 14:32

Babuško, Patronka mi poslala odkaz a já ho sem dám: http://www.tvproducts.cz/cz/detail/opora-k-vane

doplněno 23.10.16 14:35:

Tady je sice vyprodané, ale jsou uvedeny rozměry. http://www.4home.cz/opora-na-vanu/

Datum: 23.10.16 15:23

.Jé éééééé"babkozov" díky,pokusím se to sehnat,zaúkoluju muže,aby oběhl obchody s věcma do koupelen a zdr.pomůcky v nemocnici,když neuspějem,tak objednám.Jsem zvyklá chodit si všude po svých,ale bohužel od pátku z ortopedie a rtg. vím,že mám artrozu 3.st.v levé kyčli,myslela jsem,že mám něco skřípnutého v zádech,bolení bylo a je,ale já nerada chodím s každým píchnutím po dr.,mám jít v prosinci na preventivní prohlídku,tak jsem myslela,že to do té doby "přežiju" a řeknu až tam.A z té vany se mi špatně leze,připadám si tam jak velryba když se hrabu ven a to nejsem tělnatá.Díky

Datum: 23.10.16 15:49

Zkuste pomůcky pro invalidy, u nás v Brně je nejlepší výběr v Audi nebo Medico na Heršpické, madlo na vanu stojí cca 1500,-.

Datum: 24.10.16 07:25

Babuško, není třeba nic obíhat. Podívejte se, kde mají prodejnu a tam si to nechejte poslat. Zadarmo. Na upozornění vyzvednete. http://www.tvproducts.cz/cz/strana/nase-prodejny

Datum: 24.10.16 07:51

Díky.Okoukla jsem ty prodejny,nejbližší mám v Jihlavě-přes 20 km a Brno a Pardubice asi 100 km.Tak uvidím,jak se podaří mužovi u nás.

Od: rv
Datum: 21.10.16 18:05

Datum: 21.10.16 19:35

Stačí infrateploměr za pár stovek.

Datum: 21.10.16 19:37

Jen varuji - lepené či přisáté madlo spoléhá na to, že obkládačky drží. Až se pustí, bude to bolet.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.