Kde nechat opravit kanady?

Od: Datum: 15.10.16 19:14 odpovědí: 7 změna: 15.10.16 23:41
AHoj radcove,
syn ma kanady (vcelku bych rekl ze moc pekne boty, ale rozpadly se mu podrazky. Nevite, nebo nemate kontakt nejakeho "obuvnika" ktery by byl schopen je opravit? Dekuji vsem

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: viking
Datum: 15.10.16 19:16

Doplnuji obrazek - je tu uplne rozdrolene, toto opravdu neslepim ...

Datum: 15.10.16 23:16

To jsou jako kanady ,boty Vz 60? Tomu nevěřím že ty by se takto rozpadli,to máte něco co někdo vydával za vojenské boty!osobně s nima mám 32 leté zkušenosti a toto neudělali ani boty vz60 a ani boty vz62 (důstojnické ,hnědé kanady)osobně ty "mladší" mám od roku 1984nošeny pravidelně až do roku 1997 než jsem odešel do zálohy,téměř denodenně!A černé mám ještě starší!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.10.16 23:39

Ano, i mne vsechny kanady drzeli a jedny co mam pro sebe jsou vpohode. Tyto jsou asi z te problemove serie 2000. Kuze spickova. ale bohuzel ta podrazka...

Od: iv®
Datum: 15.10.16 23:31
Obávám se ze tohle jsou kanady 90, nebo 2000, a ty tohle dělají. ..ležely dlouho ve skladech a podrazka to nedala. Nechat znova podrazit. Udělá každý lepší obuvnik. Jo nebylo nad staré dobré kanady...teď už to jde s obuvi k šipku.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.10.16 23:38

Jo jo, presne tak... Jsou to prave ty zminene 2000-ky a Prabos pry mel v nejake serii tento problem. Vypadaji skvele, az na tu podrazku zedy... No prave o to mne jde, ze tady v Brne snad ani dobry obuvnik uz neni a rad bych je zachoval. V opacnem pripade se budu muset poohlidnout po jinych...

Datum: 15.10.16 23:39

Dajte si vo vašom okolí do vyhľadavača oprava obuvy.Najmä vo väčších mestách robia komplet nové podrážky.Turistické sa robia bežne.Aspoň na SK je to tak.Tuna je napr.Brno: http://www.rychlosluzby.cz/oprava-obuvi.html

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.10.16 23:41

Slavco31 .. parada, dakujem moc

Prave Brno se hodi ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.