Korytový žehlič vs mandl

Od: Datum: 10.10.16 18:19 odpovědí: 1 změna: 10.10.16 18:44

Poradí mi někdo znalý problematiky "mandlování" jaký je technologický rozdíl mezi "korytovým žehličem" a "mandlem"? Potřebuji zařízení které umí "vymandlovat" ubrusy, rlůzné potahy a podobně. V popisu starých i nových mandlů se uvádějí tyto 2 termíny, je to nějaká rozdílná technologie nebo se jedná jen o rozdílný název pro stejný tip stroje?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.10.16 18:44

To bude určitě technologický rozdíl, alespoň myslím? Korytový -prádlo projede válcem http://cistirny.kovosluzbaots…male-mandly-rovne-pradlo.html a mandl může být třeba takový-stolní. https://www.kasa.cz/zehlici-system-singer-esp-2/ , mám podobný doma. Nahřejete, sedíte u toho, položíte prádlo a přiklopíte a mandlujete.

Abych byla zcela úpřímná, mám ho leta ve skříni, v létě je u toho horko a s pořádnou napařovačkou, nebo parní stanicí, je prádlo vyžehlené raz dva.

Samozřejmě záleží, kolik toho potřebujete mandlovat?

Ale to je jen moje domněnka, třeba někdo bude vědět přesněji? ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.