Reference na kuchyně Oresi

Od: odpovědí: 4 změna:

Dobrý den vážení,

prosím o reference na kuchyně Oresi ze současné doby, kdo jaké máte zkušenosti s kvalitou materiálu - skříňky, výsuvy, prac.desky atd, zkušenosti s montáží - firmou viz kvalita, cena za montáž, příp. vyřízení reklamace vadných dílů, příp. vaše další poznatky pozitiva- negativa, zda kuchyň Oresi zakoupit nebo ne. Díky za info. čtenářka

4 odpovědi na otázku

 

 


0x

Pokuste se najít diskuzi tady na poradně. Probíhá tady dobře půl roku téměř každý den. Bylo by zbytečné asi otevírat novou diskuzi. Vše je řečeno zde v Poradte.

 


0x
avatar miramira

Casto na toto tema bylo nekterymi prispivateli, kteri do toho šli, uváděno, že s nimi nekolikrat vznikly dosti neprijemne problemy pri reklamacich, dodelavkach, dokonceni,proste finalnich pracech. (obcas se obecne stava že: "kdyz ptacka lapaji dobre mu zpivaji, jak rikavala nase babicka). Pár přispívatelů je hodnotili jako že OK.(měl jsem složitější sestavu co se týče souvislosti s vedením potrubí a El. a pod., zvolil jsem jineho vyrobce kuch.).

 


0x
avatar spider

Na Google najdeš o této firmě spoustu referencí. Tady je jeden z těch delších:

wiener.blog.idnes.cz/...

 


0x

Pozitiva jsou asi taková ,že oproti české výrobě ušetříte cca 10% . Negativa jsou asi taková,že si vyrvete po roce používání výrobku Oresi z hlavy 50% vlasů nebo v horším případě zešílíte.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]