Vymena topneho telesa?

Od: Datum: 06.11.16 18:16 odpovědí: 3 změna: 06.11.16 18:36

Prestala mi hrat topna spirala na horkovzduch v troube Electrolux. Chystam se ji vymenit, ale nez koupim novou, tak bych se chtel ujistit, ze to je opravdu jen vadna spirala. Pri peceni mi totiz trouba vyhodila jistic, to je normalni, nebo to muze znamenat jiny problem v elektroinstalaci? Konektory pripojene na spiralu byly ciste a drzely pevne. Termostatem to neni, ten se zda funguje jak ma. Trouba je stara 3,5 roku

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.11.16 18:21

Tak jedině těleso změřit aby jste si byl jistý že je těleso vadné. Nebo odpojte těleso zapněte troubu zda vypadne jistič.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.11.16 18:25

Stejně to těleso musíte demontovat, tak jej prostě změřte ohmmetrem - jednak mezi vývody, jednak proti kostře. A budete mít jasno

Ohodnoceno: 0x

Od: niccc
Datum: 06.11.16 18:36

Teleso nemam bohuzel cim zmerit. Ale trouba pak dal fungovala, jen nehrala.

Po prepnuti na vrchni ohrev se teda po chvili v troube zakourilo, ale to bylo asi tim, ze jsem vrchni ohrev resp. tuto vrchni spiralu dosud nepouzil, tak se na ni asi opalily necistoty

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.