Sekční vrata

Od: Datum: 03.10.16 19:29 odpovědí: 2 změna: 05.10.16 19:38

Dobrý den. Mám tři měsíce dvoje, nové, sekční vrata. I když je ještě nepoužívám naplno, nemám dostavěno. Mají různé závady. Jsou vyrobené v Německu. Poslední věc, které jsem si všimnul, je, že na obou vratech (pohled zevnitř) seskakuje pravá torzní pružina ze závitu kovového odlitku (asi AL). Pravá pružina je zkroucená, vyskakuje ze závitu a levá je rovná, zdá se, že v závitech drží. Stejná závada na obou vratech. Co je špatně, co se může stát, co reklamovat, nebo je to normální a nic nereklamovat? Za informace děkuji.


doplněno 05.10.16 19:42:

Má někdo další dlouhodobé zkušenosti s montáží sekčních vrtat a se stejnou závadou torzních pružin? Děkuji.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 04.10.16 08:47
avatar

špatně provedena montáž - rozhodně reklamujte, dokud se dá opravit... jednoho dne to prdne a vrata nikdo neotevře


doplněno 05.10.16 20:12:

já bych si tipnul, že to při natáčení pružiny přehnali a tím se vypružinovalo z držáků ven... případně byla pružina nepřiměřeně dlouhá či krátká... no však uvidíte, jak to dopadne...

držím palce

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.10.16 19:38

Reklamoval jsem. Dodavatel a servis se diví. Poslali fota na posouzení do Německa. Má někdo další dlouhodobé zkušenosti s montáží sekčních vrat a torzními pružinami? A s takovou závadou? Děkuji.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.