Rozměry těsnění staré vodovodní baterie?

Od: Datum: 30.09.16 16:33 odpovědí: 2 změna: 30.09.16 20:03

Dobrý den,

prosím víte někdo rozměry těsnění pro klasickou asi 35 let starou vodovodní baterii? je to ta kohoutková teplá/studená..

aby nekapala, tak je jí potřeba stuha zatáhnout

výběr těsnění: http://www.e-texim.cz/texim/e…p/13-1-Tesneni-vodo-topo-plyn

děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.09.16 17:48

Dobrý den,

nebylo by lepší, kdybyste sem vložil zároveň i fotku dané baterie? Vodovodních baterií bylo a je mnoho druhů a pak tedy i těsnění je různé. Kdybyste sem vložil fotku, tak si třeba někdo vzpomene, nebo ji má také doma.

Rozměr těsnění zjistíte, když baterii rozeberete a není ještě úplně poškozené. Pokud je - nemáte doma náhodou ten samý typ baterie ještě nějaký? Podle ní byste to mohl zjistit.

Otázka na okraj: Nebylo by lepší vyměnit rovnou celou baterii? Myslím, že 35 let je docela už hodně a kromě těsnění baterie dost možná nevyhovuje i jinak -např. je zanesena vodním kamenem. Nejvýše by se jednalo o baterii, která nebyla dlouhou dobu používána, pak možná ano.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.16 20:03

No buď to bude 3/8 nebo 1/2" ale dokud nedemontujete kuželku (vršek) tak těžko říct:) Můžete demontovat změřit a namontovat zpět-někdy pomůže těsnění otočit a nebo koupit od každé Pokud můžu doporučit tak kupte celou sadu,je tam i těsnění pod tu kuželku -může prasknout http://www.tesneninyvlt.cz/es…am-myjava-m1200#bmDescription a dát ty kloboučkové(pralinkové) těsní i když je poškozené "sedlo" a není potřeba mnoho síly

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.