Zásoba vody

Od: Datum: 28.09.16 21:49 odpovědí: 1 změna: 28.09.16 21:57

Dobrý den!

Mám u domu studnu jako jedinný zdroj pitné vody. Vždy dávala dostatek vody, ale letos při dlouho trvajícím suchu se její vydatnost rapidně snížila.Tedy hladina klesla z 2,5m asi na 0.7m .Jelikož mám malou vodárnu s jen 40l zásobníkem tak mám zálohu vody jen ve studni. Při příchodu rodiny domů vznikne velký odběr a studna se momentálně nestačí doplňovat. Chtěl bych si ve sklepě vybudovat nějaký zásobník vody, který by se v době nepřítomnosti osob v domě doplnil. Pak když vznikne větší odběr tak by ho pokryla studna i zásobník. Nemáte někdo tento systém doma? Nebo nějakou internetovou adresu kde to bude technicky popsané? Popřípadě jak by jste to řešili Vy?

MOOC Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.09.16 21:57

Dobrý den, chce to větší zásobník, já mám za čerpadlem tuto tlakovou nádobu (dělají i jiné objemy), která funguje také jako dočasný zásobník vody když např. dojde k výpadku elektřiny. Zároveň šetří čerpadlo, protože nemusí spínat při každém otočení kohoutkem nebo spláchnutí. Cena pro někoho možná trochu vyšší, ale chtěl jsem nerez a bez vaku.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.