Kolik stojí postavení domu 3+1 pozemek mám

Od: Datum: 25.09.16 19:06 odpovědí: 3 změna: 25.09.16 21:40

Dobrý den, kolik stojí postavení přízemního zděného domu 3+1 s garáží? Má někdo zkušenost, za kolik se dá takový obyčejný dům postavit?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 25.09.16 19:15

Třeba i za 1300.000,-Kč - montovaný z panelů. Sousedka má. První udělali klasickou základovou desku. Tři měsíce zrála. Pak přijelo pár náklaďáků a jeřáb - postaveno za den, do týdne zapojeno a funkční...

Pro ni a jedno dítě stačí - má tam vše. Krásný malý domek dole 2+kk a nahoře podkrovka 2 pokoje a možnost dostavby WC atd.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.09.16 19:44

Záleží co všechno si jste schopni udělat sami a jaké chcete mít vybavení, řekněme od 1,5 M - po xx M ,-Kč. Co jsem tak vypozoroval, tak přízemní domy jsou dražší, protože mají větší základovou desku, zatím co patrové mají menší desku ale jsou do patra ... taky mi to moc nedává smysl (pokud bude mít někdo zájem mi to vysvětlit, tak prosím do SZ ať nezaplavujeme téma), ale je to bohužel tak. Viděl jsem malý srub 3+kk za 1,45 M tak předpokládám, že větší by stál +/- 2-2,5 M

Ohodnoceno: 0x

Od: krtek
Datum: 25.09.16 21:40
To je asi stejný typ dotazu jako kolik stojí 5ti dveřové auto... málo vstupních informací... dejte víc údajů..
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.