Vchodové plastové dveře z Polska za 7000Kč

Od: odpovědí: 17 změna:

Nemá náhodou někdo z Vás zkušenosti s vchodovými plastovými dveřmi z aukra za 8000Kč co tam prodávají poláci?

mají sice přes 250dobrých komentářů ale mě by zajímalo co ty dveře udělají za pár let ... nebo přes zimu.

cm.aukro.cz/...

Když jsem chtěl něco podobného u nás v kamenných obchodech tak za ně chtěli 30 000kč... což je cena úplně mimo.

17 odpovědí na otázku

 

 


0x

Mno nemůžu se vyjadřovat konkrétně k těmto dveřím, ale obecně polská plastová okna patří mezi ty nejlevnější a zároveň zdaleka za nejméně kvalitní.

doplněno 30.08.09 09:24:

Jinak co se týká pozitivních hodnoceních tak to na aukru v poslední době příliš neznamená. Takových dobře hodnocených prodejců ze kterých se nakonec vyklubali pěkný ptáčkové už byla spousta:) Mimochodem proklikal jsem pár těch pozitivních hodnotitelů a ta hodnocení jsou vzájemná:)


no podle fotek vypadají mnohem lépe než to co prodávají třeba v baumaxu za podobnou cenu. Jinak člověk si nevybere mám okna a balkonove dveře z profilů rehau - což jsou doost kvalitní a stejně je pořád nějaký problém. český firma byla s.r.o a už neexistuje... takže záruku nemám u koho uplatnít ... :(

 


TAK NIKDO JE NEMÁ?

V tuchle chvíli jsou tu online tři registrovaný uživatelé v četně tebe a zjevně je nikdo z nich nemá. Prostě musíš počkat až si to tu přečte během dne (dnů) více lidí.


ja vim , ale tím že něco přihodím dostanu otázku nahoru na první stranu ...

 


0x

Ahoj, tyto dveře jsou nabízeny také v prodejnách OBI a je to pěknej šunt. Jsou to sice venkovní dveře, ale nesmí na to svítit sluníčko a nesmí být na dešti, což je nelogické. Po rozbalení jsou často poškrábané či promáčklé. Za ty prachy to sice jde, ale za pár měsíců je po usazení problém je vyměnit.


a ty je máš doma? nebo nějaký známý? nebo děláš v oboru kde máš přesné informace? nebo je to pouze tvoje doměnka? V OBI jsem je nikdy neviděl tak nevím,

kdyby byly promáčklé nebo poškrábané tak by prodejce nedostal dobré hodnocení.

Neznáte náhodou někdo jméno výrobce?

Doma mám drahé dveře balkonové které vyšly na dvojnásobek těchto a když mi na ně celý den svítí sluníčko tak nejdou pořádně dovřít... Tyto vchodové jsou naštěstí na severní straně.

Prodávám je v OBI. Dováží je firma Humdrex . Opravdu je to šmejd. Špatná komunikace s dodavatelem a opravdu samá reklamace (poškrábané, promáčklé,nejdou seřídit atd. ). V akci stojí cca 6200. Jinak kolem 7000.

 


0x

Před časem jsem několik podobných dveří z Polska viděl a vypadaly na tu cenu docela slušně.

Ale pozor:

1) většinou to nejsou plastové dveře, nýbrž dveře plechové s plastovým nástřikem,

2) ty co jsem viděl se všechny otevraly ven nikoliv dovnitř.

Právě to, že se otevíraly ven bylo pro mě neřešitelné, jinak bych je byl možná i koupil. A ceny podle druhu byly od 5.000,- do 25.000,-. Ale ty za 25.000,- vypadaly fakt hóódně luxusně.


Ok díky za info , mezitím jsem napsal pár lidem z aukra co ty dveře koupili již loni na podzim a zatím se mi ozval pouze jeden a říká že i skor opo roce jsou dost slušné.

Dveře jsou opravdu plechové s vrstvou plastu a uprostřed je pěna, mají také 4 panty.

 


0x
avatar arakain77

Vchodové dveře za sedm tisíc?Zásadně nebrat.Je to funkční chvilku po montáži.Pak se s nimi už nesmí manipulovat.Taková cena odpovídá kvalitě.Kolik jste ochoten dát za kvalitní dveře?Určitě to bude víc než sedm tisíc,ale taky méně než třicet.Záleží na rozměru a co od nich očekáváte.Rád vám poradím a pomůžu s výběrem.V oblasti oken a dveří pracuji více než pět let.

Petr S.


noo tak poraďte

Potřebuji Rozměr: 960/2050 - barva zlatý dub. líbí se mi právě něco podobného jak je na té fotce

cm.aukro.cz/...

Jinak jsem kontaktoval několik lidí co je mají už skoro rok a zatím jsou všichni spokojení.

Rozměr: 960/2050 = 90 dveře?

 

 


Tak jsem se jel podívat do OBI a naprosto ty stejné polské dveře co se dají nakoupit na aukru za 4000Kč zam mají za 8500Kč. Jinak vypadají celkem slušně, ale ty se sklem tam bohužel nemají.

Taky jsem byl v Hornbachu kde měli za 9900Kč venkovní vchodové dveře, byl to kovový korpis na kterém byla našroubovaná papírová deska s vrstvičkou plastové folie. z dálky vypadaly dobře, ale z blízka bylo vidět jak se v rozích třepí ten papír ... zlatej polák

tyto dveře znám.Kvalita nic moc.Nedají se po montáži seřídit...Něco podobné v podstatně vyšší kvalitě se dá pořídit asi za 15,-25.000.kč.Záleží na výrobci a kvalitě výplně.Můžu vám udělat nacenění od víc firem...arakain@email.cz

Ještě je měl za 5000 Globus, fakt jich bylo všude plno.

 


0x

Zdravím...Mám dveře za asi 7000 Bauhaus...po montáži chvilu dobrý ale neustále se rozštelovávají na pantech tak sem musel zaimprovizovat a doupravit...zpusob bezpečnostních západek nebo jak to nazvat je dost neštastnej a už jsou odmontovaný aby to šlo bez použití síly zamčít...takže tak na chatu dobrý ,ale dom NE!...znáte to přísloví "laciný ,dvakrát placený"...už pomalu šetříme na pořádný dveře za tech cca 20 000.- a tyto pujdou jako vedlejší dveře do garáže...

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]