Reklamovat nedokončení práce?

Od: Datum: 18.09.16 15:05 odpovědí: 5 změna: 19.09.16 07:55

Babička si nechala udělat ve staré panelákové koupelně nové umyvadlo se skřínkou. U původní baterie se otočila hubice buď nad vanu nebo do umyvadla. Teď má babička tu původní baterii nad vanou a k tomu novou na skřínkovém umyvadle. Vypadá to hezky. Firma už je dávno pryč, zaplaceno, jenom na WC za tou tenkou "papundeklovou" stěnou je to hrůza. Běží tam po té přepážce šedé novodurové trubky teplá, studená a odpad, kolínka, spony, šrouby. K tomu zejou díry po starém umyvadle a trčí ostré hroty šroubů/ asi 1,5 cm/ , co drží nové umyvadlo. Máme firmu povolat zpět, nebo jsme to měli zahrnout do zakázky a už nic nenaděláme? Máme za to, že to měli při úpravě koupelny automaticky zamaskovat. Máme trvat na tom, že chceme práci dokončit, nebo máme zadat firmě druhou zakázku?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.09.16 16:33
avatar

Určitě s tou firnou dejte řeč! Třeba budou umět dokončit to, co není hezké. *hej*Jestli jste nechali práci udělat instalaterům, tak se obávám, že s tou papundeklovou stěnou si neporadí. Udělali vodu jak jste objednali. Ale koho na stěnu zavolat, to si nejsem jistá. Zedníky?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 18.09.16 17:02

Babko, to je firma, co dělá komplet jádra, celkem velká a šéf je lehce arogantní. Měla nám to babička říct dřív. Zahorka se určitě líp jedná. Myslím, že lze udělat nějaký kryt /jako výstupek, schodek / na stěně ze sádrokartonu.

Od: gjbcc
Datum: 18.09.16 18:35
No zavolat jim můžete, je otázka, co jste si dohodli, že je v ceně. Jinak ale podle mě není problém si toto dodělat sama. Kus sadrokartonu nebo nějakých OSB desek, v hobby marketu to narezou na požadované velikosti a pak už jen vrtačka, par šroubů a na závěr to natřít. To zvladnete sama.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.16 07:55
avatar

gjbc, mýlíte se. Paní zaplatila firmě a ta práci neudělala dobře. A jak "si to uděláte sama"? Muvíme o tazatelce a její babičce. Fakt si myslíte, že by uměly všechno, co píšete a o čem nevíte, jak to gfunguje?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krtek*
Datum: 18.09.16 18:44

základní pravidlo...nikdy..opakuji NIKDY neplatit 100% ceny díla dokud nejsou vyřešeny všechny problémy..v momentě kdy doplatíte tak nemáte žádnou páku je tam dostat zpět...v drtivé většině případů budou jen výmluvy proč tam nemůže dojet..

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.