Tapety na umakart na wc a koupelky

Od: Datum: 12.09.16 17:25 odpovědí: 9 změna: 29.11.16 14:51
Existuji tapety urcene do koupelky a wc.Chci si to dat na umakartove jadro.Nemate zkusenost?Nebude se to odlepovat?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.09.16 17:29

V tomto případě je jediná možnost a to samolepící tapety na bázi plastu a ne papíru.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.09.16 17:49

Určitě tyto tapety existují a odlepovat se nebudou. Asi před 20 lety se moje teta rozhodla takto zkrášlit koupelnu taky na umakart a zvolila červenou tapetu, kterou ji známý dovezl z Německa, protože tenkrát ještě spousta věcí nebyla. Ale proč to píši, taky si myslela, jestli se to nebude odlepovat, jenže to opravdu drželo a když to chtěla asi za 7 let sundat, protože jí to připadlo moc divoké, tak to vůbec nešlo, tak to nechali být.

Datum: 13.09.16 12:33

Na WC lze použít jakoukoliv tapetu.Je nutné ovšem povrch umakartu "penetrovat" akrylovým lepidlem.Vytvořit kontaktní můstek.Nejlepší je použít vinylovou,nebo Vlies tapetu.Ty jsou dosti odolné i proti vodě.Vliesové tapety by měly vydrřet i dlouhodobě v koupelně.Použít se musí akrylátová lepidla.

JABRAKA

Datum: 13.09.16 16:09

Neuvažoval jste nad PVC? Nalepit, zalištovat. Vypadá to moc dobře, dobře se to udržuje.

http://www.podlahy-praha.cz/pvc-obklad

doplněno 14.09.16 07:12:

Jabraka, velký obdiv. *palec**palec**palec*

Datum: 13.09.16 17:41

koupelna kde je umakart kryt PVC linem vypadá takto.A je jí už 15 let.Postup zájemcům cporadím přes poštu

Fotky se mi zatím nezobrazily.Dále.

JABRAKA

Od: robert22
Datum: 29.11.16 14:44

taky bych do tapet nešel, mám s nimi špatné zkušenosti, navíc pokud si to dlěáš sám, tak je to drbačka aby to nějak vypadalo... to PVC nevypadá vůbec špatně!

Datum: 13.09.16 17:44

jweště jednou.

Datum: 29.11.16 10:53

Určitě to třeba pořádně napenetrovat. Já mám v koupelně vinylové tapety a jsem s nimi maximálně spokojený. Výborně se dají udržovat. Tady si o tom můžeš něco přečíst http://www.topdeco.cz/vinylove-tapety/. Na internetu najdeš spoustu prodejců, když si nejsi jistý, doporučuju ti si nejdříve objednat vzorek.

Datum: 29.11.16 14:51

,,měla jsem v koupelně řadu let v paneláku tapety samolepícíí,,a kdybych je nedala kvůli okoukání pryč,tak mne by snad přežily

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.