Barva proti otěru

Od: Datum: 29.08.16 14:28 odpovědí: 2 změna: 29.08.16 15:17

Dobrý den. Je v prodeji barva na vnitřní použití ředitelná vodou? Potřebuji barvu na bílou malbu máme psa který škrabe zet v naší nepřítomnosti aby nátěr odolal škrábání. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.08.16 14:36

Pokud máte představu, že existuje nějaká barva, kterou pes neoškrábe, tak dle mého názoru nepochodíte. Psí škrábance jsem likvidoval. Jediné, co odolalo byl ocelový plech (nikoliv barva na něm) a potom beton (ne omítka, ale panel nebo potěr). I barva z betonu šla dolů.


doplněno 29.08.16 14:39:

Zkusit obložit lepší keramickým obkladem. Ani Marmolitu bych nedával moc šancí. Teď jde o to, jestli je to možné a esteticky přijatelné.


doplněno 29.08.16 16:15:

Jak píšw @jabraka, obklad linem není špatný nápad. Ovšem chce to kvalitní tvrdé a nějakým rozumným způsobem zalištovat. A teď, babo raď, napadá mne nějaká přechodová lišta. S běžně dostupným hliníkem nemám zkušenosti (jestli odolá psím drápům). Napadá mne nerez. Dřevo v žádném případě nebrat, drápy obrousí i bukové prahy. Co kupodivu drželo slušně, byla PVC schodová hrana - používali jsme ji jako ochranu prahu.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.08.16 15:17
avatar

Zkus použít obklad linem.Silikonem ho lze nalepit na stěnu jako sokl v místě největších problémů.

JABRAKA

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.